MMlublin objechał Dziennik Łódzki

Wszystkie inne tematy niekoniecznie związane z Łodzią.

MMlublin objechał Dziennik Łódzki

Postprzez Marek » 04 Sty 2012, 10:02

Dostałem linka od kolegi: http://www.mmlublin.pl/blog/entry/28230 ... 3%B3w.html

Dziennik Łódzki i wisielec. Upadek i upodlenie mediów
Dodane 2012-01-03 15.42, komentarzy 4 - dodaj komentarz Miejsce: Lublin Tagi: brak

We wtorek rano na jednej z ulic Łodzi przed sklepem na słupie energetycznym powiesił się mężczyzna.

Na miejsce przyjechał fotograf dziennikalodzkiego i zrobił całą sesję zdjęciową wisielcowi, a także ekipa nakręciła film. Następnie całość z dumą zaprezentowali na swojej stronie.

Niżej zapixelowane (wycięte) screen strony. Co o tym sądzicie? Czy to już totalny upadek mediów?

Komentarze z tego serwisu:
Komentarze

gość gość
Hmm Dodane 6 godzin temu

a jak pięknie redakcja zamiotła wszystko pod dywan? Mam nadzieję, że łódzką redakcję kara nie ominie!
m_ m_
Totalny upadek... Dodane 6 godzin temu

...mediów widzę w tym tekście. Teraz byle nieuk potrafi sklecić parę słów, bo autokorekta pomoże.

Drogi Redaktorze - http://i.imgur.com/RsHPb.jpg
Dobrym zwyczajem jest przeczytanie tekstu, który się w bólach spłodziło, tuż przed wduszeniem przycisku "publikuj". Wtedy uniknie się potworków w postaci "wiszącym zwłoką".

Internet... tutaj zaświadczenia o "dys-" nie mają mocy. Pamiętajcie o tym, drogie dzieci.

Zdjęcia... nie robią na mnie wrażenia od czasu zamieszczenia egzekucji na youtube. Tylko rodziny żal.
tf tf
? Dodane 5 godzin temu

no i co? Narobił zdjęć i są zapikselowane? To po co je robił?

A tak z drugiej strony to fotograf wykonał swoją pracę bardzo dobrze. Zrobił to co do niego należało. A że redakcja to puściła - świadczy o redakcji.
B-artek B-artek
Moje zdanie Dodane 1 minuta temu

Herbatnik ma rację, wystarczyło tylko o tym napisać, jakiekolwiek zdjęcia były niepotrzebne. Wiele do życzenia pozostawia fakt, w jaki sposób sprawa została rozwiązana, czyli wykasowane niepochlebne komentarze, tak jakby sprawy nie było.
Marek
 
Posty: 110
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:42





Wróć do Cała reszta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron