Złodziejskie spółki - oszukiwanie ludzi-Smulik sp.j.

Biznes w Łodzi. Jakie firmy mamy w Łodzi, jak prosperują?

Złodziejskie spółki - oszukiwanie ludzi-Smulik sp.j.

Postprzez Blanka » 06 Cze 2013, 19:16

Sądzę, że każdy miał styczność i został oszukany przez jakąś sp. z o.o. lub jawną i nikt nie był w stanie pomóc. Proponuję, aby pisać nazwy, czym się zajmuje i jak oszukuje, a wręcz okrada przeciętnego Kowalskiego. Napiętnowanie może przyniesie skutek, bo prawo w Polsce nie istnieje, a Łódź jest żywym dowodem. :twisted:

Emiton Z.R.R. Smulik sp. j. z ul. Próchnika 41. mają punkty optyczne na innej ulicy. Mieszkaniec Łodzi może zna. Pan Smulik otworzył w Radomsku punkt aparatów słuchowych i na nasze nieszczęście optycznych. Sprytny Łodzianin otworzył punk na powierzchni nowo - wybudowanego szpitala, obok poradni specjalistycznych. Zatrudnił "panienkę", która (jak twierdzi "szef") nie musi się znać na optyce, ale super wciska buble, jak coś, to płacze, że szef ją wywali z pracy i każe płacić.

Dałam receptę od okulisty, zamówiłam oprawki, wszystko pisze na kopercie. Po tygodniu dostałam inne oprawki - takie z marketu - raczej gorsze - rozleciały się po dwu użyciach - założeniach na nos! Rozstaw źrenic inny, jedno szkło do przodu i to znacznie: ogólnie wyglądają jakby pijany kowal to robił. Cenaaaa szkoda gadać. Zapłaciłam zaliczkę, panienka nie chciała oddać, płakała, twierdziła, że oprawy o.k. Ja ślepa w takich do czytania. Wkurrrw... dopłacam i wyszłam. No i patrzeć się przez nie nie da, a oprawka w częściach :oops:
Reklamacja? ZAPOMNIJCIE! FACET (szef dojeżdżający do Radomska co środa) stwierdza: kupiłaś, zapłaciłaś, to się "goń", a pani w punkcie optycznym nie musi się znać na optyce, oprawach itd.
Koniecznie trzeba dodać, że oszustwo jest też w cenach szkieł! Pod żyłkę, zwykłe plusy to 160 zł max, do pełnych opraw do 80 zł max. Emiton - Smulik za "wsio" 165 zeta wali + od 80 zł oprawy z Biedronki czy innego Carefoura :cry:

W ten sposób jestem do tyłu prawie 300 zeta. Może ktoś na forum zna tą sp. i podpowie z kim rozmawiać, jak egzekwować zapłacony towar, toż nawet przez net okulary przychodzą zgodnie z zamówieniem.
Blanka
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 Sie 2012, 23:44





Re: Złodziejskie spółki - oszukiwanie ludzi-Smulik sp.j.

Postprzez alicja677 » 26 Sie 2013, 16:26

takich spółek jest cała masa która oszukała ludzi i to nie tylko w Łodzi... niestety ich zasoby finansowe są dużo większe niż nasze... dlatego ludzie boją się o tym pisać i mówić, boją się następnych konsekwencji związanych z tymi sprawami.
http://www.maturitas.pl/zakres-specjalizacji/
alicja677
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Sie 2013, 15:10


Wróć do Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron