Warsztaty plastyczne z Powertex [wrzesień - październik]

Jeśli wiesz o nadchodzącym ciekawym wydarzeniu kulturalnym, sportowym, imprezie, pokazie, wystawie itd - daj znać innym!
Wątki muszą mieć w tytule datę imprezy. Jeśli wydarzenie jest cykliczne - proszę zawrzeć taką informację w tytule.
Wątki o wydarzeniach, które już miały miejsce będą przenoszone do działu "Było...".
Regulamin forum Posty muszą spełniać regulamin znajdujący się w wątku "Zanim napiszesz przeczytaj!!".
Posty niespełniające regulaminu będą kasowane lub edytowane.

Warsztaty plastyczne z Powertex [wrzesień - październik]

Postprzez Diyala » 19 Wrz 2011, 12:18

Hej!

Mam tu info dla osób zainteresowanych wszelkim rękodziełem. Od sierpnia, kilka razy w miesiącu, pod adresem Plac Komuny Paryskiej 6 odbywają się warsztaty plastyczne organizowane przez firmę Powertex. Tematy to: zdobienie ramy lustra, tworzenie figurek przy użyciu preparatu utwardzającego do tkanin.

Więcej informacji o zajęciach: Powertex-Warsztaty.

A dlaczego polecam te warsztaty? Sama byłam na nich w miniona sobotę i bardzo mi się podobało. Jeśli ktoś jest zainteresowany, oto moja relacja i zdjęcia z warsztatów na moim blogu: warsztaty plastyczne.
Pozdrawiam :)
Magda

http://koraliki-z-szuflady.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Diyala
 
Posty: 53
Rejestracja: 28 Lip 2011, 19:45
Miejscowość: Łódź-Teofilów





Re: Warsztaty plastyczne z Powertex

Postprzez anka » 19 Wrz 2011, 12:33

uzupełniam informację:

miejsce wydarzenia:
Warsztaty organizujemy u nas w Centrum Kreatywnego Rozwoju Powertex w Łodzi pl.Komuny Paryskiej 6 lok 108 oraz w dowolnym miejscu w Polce jeśli zgłoszą Państwo taką potrzebę.


KIEDY / CO / ZA ILE
  • 28.09.2011 godz. 17.00 / Powertex podstawowy ? zdobienie przedmiotów (rama lustra)/ 80zł
  • 29.09.2011 godz. 17.00 / Powertex Wstęp do Stone Art Przedmiotem warsztatów będzie wykonanie obrazu na podobraziu 30×30 cm. / 100 zł
  • 01.10.2011 godz. 9:30 / Powertex podstawowe ? figury Przedmiotem tych warsztatów będzie wykonanie figurki. / 160 zł
  • 05.10.2011 godz. 17.00 Powertex Figury African Prince lub Thulani. Przedmiotem warsztatów będzie wykonanie figury z użyciem gipsowej główki z kolekcji Afrykańskiej / 140 zł
  • 22.10.2011 godz. 9:30 / Powertex podstawowe ? figury. Przedmiotem tych warsztatów będzie wykonanie figurki / 160 zł.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału. Ograniczona liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.
Awatar użytkownika
anka
 
Posty: 138
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:19
Miejscowość: Łódź, Bałuty :)

Re: Warsztaty plastyczne z Powertex [wrzesień - październik]

Postprzez Diyala » 19 Wrz 2011, 12:40

Fajnie, dzięki Aniu! :) nie pomyślałam, żeby wkleić aż tyle informacji (zapamiętam na następny raz) ;)
Przy okazji - z tego, co widziałam, co jakiś czas pojawiają się aktualizację i podawane są kolejne terminy.
Pozdrawiam :)
Magda

http://koraliki-z-szuflady.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Diyala
 
Posty: 53
Rejestracja: 28 Lip 2011, 19:45
Miejscowość: Łódź-Teofilów

Re: Warsztaty plastyczne z Powertex [wrzesień - październik]

Postprzez anka » 19 Wrz 2011, 12:45

no to super ;) można aktualizować temat ;)

daty są po to, bo czasem trzeba przeglądać mnóstwo stron by znaleźć konkretne info, poza tym szybciej się aktualizuje dział "Wkrótce" i "Było" :)

p.s. fajna ta figurka z Twojego bloga :)
Awatar użytkownika
anka
 
Posty: 138
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:19
Miejscowość: Łódź, Bałuty :)

Re: Warsztaty plastyczne z Powertex [wrzesień - październik]

Postprzez Ania » 08 Lis 2011, 13:01

Dziękuję Diyala za takie miłe słowa na temat moich warsztatów w Centrum Kreatywnego Rozwoju Powertex www.powertex.com.pl/warsztaty . Zapraszam zatem wszystkich chętnych na zmagania z Powertex obecnie oferta warsztatów bogatsza i ciągle będzie się rozszerzać o nowe tematy.
Ania
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 Paź 2011, 22:57


Wróć do Wkrótce!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron