Kupno ceramiki w sklepie internetowym

Pogaduchy o wszystkim i o niczym.

Re: Kupno ceramiki w sklepie internetowym

Postprzez Gabriela » 20 Mar 2016, 16:42

Gabriela
 
Posty: 9
Rejestracja: 03 Sty 2016, 19:02





Re: Kupno ceramiki w sklepie internetowym

Postprzez Darius » 06 Kwi 2016, 13:57

raz jak jakieś szkło zamawiałem to przyszło w częściach, dlatego uważam co zamawiam. Co prawda ostatnio trochę też zamawiałem ze sklepu http://swiaterosa.pl/ i nawet pudełko nie było naruszone, takie zabezpieczenie no i dyskrecja ;) Polecam, szczególnie zakup powyżej 200 zł (olejek w gratisie,a jaki to niech każdy sam poczyta ;-))
Darius
 
Posty: 33
Rejestracja: 01 Paź 2015, 11:29

Re: Kupno ceramiki w sklepie internetowym

Postprzez polskacebula » 12 Lip 2017, 12:52

O ile się nie mylę to w tym sklepie https://tapetuj.pl/ są tez tapety takie na szkle może to być fajna alternatywa dla ceramiki. A takie na szkle tapety są ostatnio bardzo modne w nowoczesnych aranżacjach.
polskacebula
 
Posty: 25
Rejestracja: 25 Lis 2015, 15:57

Re: Kupno ceramiki w sklepie internetowym

Postprzez Darius » 18 Lip 2017, 09:53

A może tak panele szklane do kuchni zamiast ceramiki ? Ja znalazłem fajny sklep z takimi artykułami po wpisaniu w google frazy "panel kuchenny szklany" wyskoczył mi link do sklepu fototapetka.eu i tam serio można dostać ciekawe rzeczy. Według mnie to najlepszy sklep z takimi artykułami.
Darius
 
Posty: 33
Rejestracja: 01 Paź 2015, 11:29

Re: Kupno ceramiki w sklepie internetowym

Postprzez LubieAzje » 02 Lip 2019, 10:26

Dobra ceramika to podstawa ladnej lazienki.
LubieAzje
 
Posty: 23
Rejestracja: 08 Gru 2015, 20:22

Re: Kupno ceramiki w sklepie internetowym

Postprzez LubieAzje » 21 Paź 2020, 12:11

Wracając do tematu remontu łazienki to można powiedzieć, że przez ostatnie miesiące duży ruch jest notowany w branży. Znajomy prowadzi firmę wykończeniową i ma terminy zajęte mocno do przodu. To także dla wielu z nas okazja do sprawdzenia swoich sił. W internecie poradniki na temat klejenia płytek, montażu armatury i hydrauliki wyrastają jak grzyby po deszczu. Potrzeba jedynie trochę umiejętności manualnych oraz wolnego czasu. Dobrze też jest zadbać o odpowiednią aranżację całego pomieszczenia. Najwięcej inspiracji znajdziemy w katalogach producentów urządzeń sanitarnych jak wanna riho . W sumie to jak miałbym wybierać między wanną, a prysznicem to zdecydowanie wanna wygrywa. Wiele się pozmieniało w technologii, teraz wanny akrylowe są o wiele bardziej komfortowe w użytkowaniu. Trzymają dłużej temperaturę wody przy czym są łatwe w czyszczeniu.
LubieAzje
 
Posty: 23
Rejestracja: 08 Gru 2015, 20:22

Poprzednia

Wróć do Pogaduchy o wszystkim i o niczym

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron