Laserowe usuwanie żylaków.

Pogaduchy o wszystkim i o niczym.

Laserowe usuwanie żylaków.

Postprzez centtr » 03 Sie 2016, 07:49

Witam. Mam pytanie odnośnie zabiegu laserowego usuwania żylaków. Mam 31 lat i chyba genetycznie po babci:) odziedziczyłam żylaki. Dodatkowo nie pomaga mi moja siedząca przez całe 8 godzin praca. A jak więcej pochodzę to wieczorem mam wrażenie, że nogi waż tonę:(Dodatkowo denerwuje mnie bo zwyczajnie brzydko wyglądają:( szczególnie latem do sukienki. Zastanawiałam się więc intensywnie nad zabiegiem usuniecia ich. Operacji się bardzo boję dlatego pomyślałam o laserowym zabiegu. Znalazłam takie świadczenie tutaj: http://www.salve.pl/Poradnie-specjalistyczne/chirurgii-naczyniowej,130,0,10 ale może ktoś z Was wie gdzie jeszcze w Łodzi można go wykonać?Czy jest to bardzo bolesny zabieg?Jak długo po nim nogi "dochodzą" do siebie?Czy okres lata jest dobrą chwilą na takie zabiegi?CZy to ma jakies znaczenie?
centtr
 
Posty: 9
Rejestracja: 26 Paź 2015, 19:31





Re: Laserowe usuwanie żylaków.

Postprzez reneta » 24 Sie 2016, 15:39

Dołączam się do pytania. + znacie jakieś sposoby "domowe" na pozbycie się ich?Czy nie ma szans, żeby obeszło się bez laserowego usuwania?
reneta
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 Lut 2016, 01:11


Wróć do Pogaduchy o wszystkim i o niczym

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron