Rozrywka dla dzieci :)

Rozrywka w Łodzi. Mamy się gdzie rozerwać? Gdzie bawią się Łodzianie? Koncerty, kluby, kawiarnie...

Rozrywka dla dzieci :)

Postprzez daga80 » 28 Sty 2014, 12:11

Niedługo przyjeżdża do mnie mój siostrzeniec 7-letni urwis :) Będzie u nas prawie tydzień, w tym czasie mam urlop więc będę miała dużo czasu żeby się nim zająć. Problem w tym, że nie wiem jak mu zapełnić czas :/ Nie chcę żeby siedział cały czas w mieszkaniu i nudził się. Liczę, że mamy na tym forum coś mi doradzą :) Myślałam nad jakimiś wypadami w ciekawe miejsca, tylko GDZIE?
Awatar użytkownika
daga80
 
Posty: 18
Rejestracja: 23 Sie 2013, 08:54





Re: Rozrywka dla dzieci :)

Postprzez ramona » 28 Sty 2014, 12:30

Zawsze można zabrać dziecko do kina, jak będzie ładna pogoda to na spacer (polecam Park Poniatowskiego). Jeśli jesteś zmotoryzowana to może warto wybrać się gdzieś poza Łódź? Hm? Świetne na wypady z dzieckiem jest ZOO w Borysewie. Miałam okazję być tam kiedyś na wycieczce z dziećmi szkolnymi. Sporo atrakcji, zwierząt też bardzo dużo, najróżniejsze gatunki ze wszystkich kontynentów więc jest co oglądać. Jak się wam uda to traficie też na pokazowe karmienie zwierząt, dzieciaki mogą też pojeździć na kucykach. Sporo tego.
ramona
 
Posty: 23
Rejestracja: 06 Sie 2013, 08:09

Re: Rozrywka dla dzieci :)

Postprzez mysero » 29 Sty 2014, 10:32

Sport?
Lodowiska są otwarte.
Fun?
W manufakturze jest salon gier.
mysero
 
Posty: 197
Rejestracja: 05 Gru 2011, 09:27

Re: Rozrywka dla dzieci :)

Postprzez daga80 » 26 Lut 2014, 11:46

Dzięki wielkie za pomysły :) Zoo to całkiem fajna opcja, bo Szymek interesuje się zwierzętami, więc powinno mu się spodobać. Kino odpada, bo z tego co wiem od siostry, to często chodzi do kina...
Awatar użytkownika
daga80
 
Posty: 18
Rejestracja: 23 Sie 2013, 08:54

Re: Rozrywka dla dzieci :)

Postprzez Darius » 04 Maj 2016, 08:44

i jak wypadły 7 dni z siostrzeńcem
Darius
 
Posty: 33
Rejestracja: 01 Paź 2015, 11:29


Wróć do Rozrywka i zabawa w Łodzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron