Profesjonalne sesje zdjęciowe architektury i wnętrz

Uprawy roślin ozdobnych, owocowych i warzyw

Profesjonalne sesje zdjęciowe architektury i wnętrz

Postprzez archinteriors » 31 Mar 2016, 15:41

W nowej siedzibie, kolejnym oddziale czy nowej restauracji... Wszędzie tam warto przygotować fotodokumentację miejsca, z której Państwa firma może skorzystać. Nazywam się Marcin Jurkiewicz, jestem fotografem architektury i wnętrz, który łączy pasję z doświadczeniem już od ponad 10 lat.

Umiejętności, wiedza i profesjonalny sprzęt daje gwarancję, iż praca, jaką wykonam spotka się

z Państwa aprobatą, a zaprezentowane zdjęcia satysfakcję. Dzięki temu będzie można zaprezentować interesujące przestrzenie i wnętrza – zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej.

Fotografie, które wykonuję mogą mieć wiele zastosowań. Mogą być wykorzystane m.in. w mediach społecznościowych, w folderach i banerach reklamowych, ulotkach firmowych, wizytówkach oraz

w wielu innych materiałach promocyjnych. Z powodzeniem zdjęcia mojego autorstwa mogą posłużyć jako oryginalna fototapeta, czyniąc wnętrze niepowtarzalnym.

Jeśli zainteresowałem Państwa to zachęcam do kontaktu: mailowego: zlecenia@archinteriors.pl telefonicznego: 509-790-847 Odpowiem też na wszelkie Państwa pytania dotyczące potencjalnej współpracy.

Pozdrawiam!
Archinteriors.pl
Image
archinteriors
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 Lut 2016, 11:40





Wróć do Uprawy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron