Fotografia architektury i Wnętrz

[S]przedam, [k]upię, [z]amienię, [o]ddam: działki, nasadzenia. Oferty usług wywozu liści, sprzedaży nawozów i innych.

Fotografia architektury i Wnętrz

Postprzez Red » 11 Sie 2015, 15:26

Dzień dobry.

Fotografia Architektury i Wnętrz – Wykonuje profesjonalne fotografie wnętrz różnego typu. Fotografie wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych.

Moja oferta skierowana jest do ...

Moja oferta fotografii wnętrz i architektury skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wypromowaniem swojej nieruchomości.
Wykonuję zdjęcia dla następujących fachowców: projektant wnętrz, architekt wnętrz, developer, budowlaniec, architekt, agent nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawca majątkowy.
Wykonam fotografię wnętrz i architektury dla właścicieli i menadżerów obiektów takich jak: hotel, motel, pensjonat, restauracja, pub, willa, spa, siłownia, zakłady usługowe, sklep i inne.
Zapraszam również, każdego z Państwa kto chcę profesjonalną fotografią wnętrz i architektury wypromować swój dom czy mieszkanie w celu szybszej sprzedaży czy wynajmu z większym zyskiem.

Termin realizacji ...

Najczęściej ustalam dogodny dla Państwa termin realizacji sesji fotograficznej wnętrz i architektury w ciągu 3-10 dni od momentu pierwszego kontaktu ze mną. Zdjęcie Państwa nieruchomości – wnętrz i architektury – w 90% są gotowe w ciągu 3 dni roboczych od momentu wykonania sesji fotograficznej.

Zapraszam zatem do zlecania mi swoich nieruchomości - http://www.magiakadrow.com.pl
Image
Red
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 Mar 2015, 09:47





Wróć do Ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron